धादिङको रेडियो बिहानीको भवनमा आगलागी,पाँच लाख बराबरको क्षति

उज्यालो प्रतिनिधि २ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार समाचार

धादिङ । धादिङबेसीको रेडियो बिहानी ९७.६ मेगाहर्जको भवनमा आज शुक्रबार दिउँसो आगलागी भएको छ । ग्याँस लिक भएर बिहानी भवनमा आगलागी हुँदा पाँच लाख भन्दा बढीको क्षती भएको अनुमान गरिएको छ ।

सहिद स्मृति संचार सहकारी संस्थाद्वारा सञ्चालन गर्दै आईरहेको रेडियो बिहानीको उक्त भवनमा शुक्रबार आगलागी भएको हो। भवनको सटरमा मासु पसल सँगैको रेडियो बिहानीका स्टाफ बस्ने कोठामामा आगलागी भएको हो । रेडियो बिहानीका स्टेशन म्यानेजर संजय देवकोटाका अनुसार उक्त भवनको सटरमा रामकोट फ्रेस हाउस (मासु पसल) थियो र सँगै उनीहरुले होटल समेत संचालन गरेका थिए, होटलमा म:म पकाउने क्रममा ग्यास लिक हुँदा आगलागी भएको थियो ।

आगलागीबाट रेडियोको उपकरणमा कुनै क्षति नपुगे पनि वाइरिङ जलेको छ । सदरमुकाम धादिङबेसीस्थित नीलकण्ठ नगरपालिकामा रहेको दमकलको सहायताले प्रहरी र धादिङका सोसिएल भोलिण्टिएरहरुले आगो नियन्त्रण गर्दा थप क्षेती हुन नपाएको म्यानेजर देवकोटाले धादिङपोष्टलाई बताए ।

पसलमा रहेका फ्रिज देखि अन्य सबै सामान जलेर नष्ट भएको छ भने सिरानी मुनी राखिएको नगल १ लाख समेत जलेर नस्ट भएको रामकोट फ्रेश हाउसका सञ्चालक किशोर कुमार श्रेष्ठले बताए ।भवनको माथिल्लो तलामा रहेको रेडियो बिहानीको स्टुडियोमा भने क्षति पुगेको छैन।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार