धादिङको रेडियो बिहानीको भवनमा आगलागी,पाँच लाख बराबरको क्षति

उज्यालो प्रतिनिधि २ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार समाचार

धादिङ । धादिङबेसीको रेडियो बिहानी ९७.६ मेगाहर्जको भवनमा आज शुक्रबार दिउँसो आगलागी भएको छ । ग्याँस लिक भएर बिहानी भवनमा आगलागी हुँदा पाँच लाख भन्दा बढीको क्षती भएको अनुमान गरिएको छ ।

सहिद स्मृति संचार सहकारी संस्थाद्वारा सञ्चालन गर्दै आईरहेको रेडियो बिहानीको उक्त भवनमा शुक्रबार आगलागी भएको हो। भवनको सटरमा मासु पसल सँगैको रेडियो बिहानीका स्टाफ बस्ने कोठामामा आगलागी भएको हो । रेडियो बिहानीका स्टेशन म्यानेजर संजय देवकोटाका अनुसार उक्त भवनको सटरमा रामकोट फ्रेस हाउस (मासु पसल) थियो र सँगै उनीहरुले होटल समेत संचालन गरेका थिए, होटलमा म:म पकाउने क्रममा ग्यास लिक हुँदा आगलागी भएको थियो ।

आगलागीबाट रेडियोको उपकरणमा कुनै क्षति नपुगे पनि वाइरिङ जलेको छ । सदरमुकाम धादिङबेसीस्थित नीलकण्ठ नगरपालिकामा रहेको दमकलको सहायताले प्रहरी र धादिङका सोसिएल भोलिण्टिएरहरुले आगो नियन्त्रण गर्दा थप क्षेती हुन नपाएको म्यानेजर देवकोटाले धादिङपोष्टलाई बताए ।

पसलमा रहेका फ्रिज देखि अन्य सबै सामान जलेर नष्ट भएको छ भने सिरानी मुनी राखिएको नगल १ लाख समेत जलेर नस्ट भएको रामकोट फ्रेश हाउसका सञ्चालक किशोर कुमार श्रेष्ठले बताए ।भवनको माथिल्लो तलामा रहेको रेडियो बिहानीको स्टुडियोमा भने क्षति पुगेको छैन।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

असंवैधानिक रुपमा संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटन गरेका राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले बदर गरेको छ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार