टी-२० विश्वकप क्रिकेट स्थगित

उज्यालो प्रतिनिधि ६ श्रावण २०७७, मंगलवार खेल

काठमाडौं । आगामी अक्टोबरमा अस्ट्रेलियामा सुरु हुने तय गरिएको आइसिसी टी-२० विश्वकप क्रिकेट स्थगित भएको छ । आइसिसीको सोमबार बसेको बैठकले कोरोना भाइरसको महामारी कायमै रहेको अवस्थामा सम्भावित जोखिमलाई मध्यनजर गर्दै उक्त निर्णय गरेको हो ।

अब टी-२० विश्वकप २०२१ को अक्टोबर-नोभेम्बरमा हुने आइसिसीले जनाएको छ । त्यसैगरी आइसिसी एक दिवसिय विश्वकप २०२३को अक्टोबर-नोभेम्बरमा भारतमा हुने भएको छ भने २०२१ मा भारतमा हुने भनिएको टी-२० विश्वकप २०२२ को अक्टोबर-नोभेम्बरलाइ सरेको छ ।

विश्वकप स्थगित भएसँगै इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) हुने सम्भावना बढेको छ । सेप्टेम्बरमा पाकिस्तानमा हुने तय भएको एसिया कप क्रिकेट पनि स्थगन भएसँगै यो वर्ष आइपिएल हुने लगभग निश्चित भएको छ । भारतीय क्रिकेट कन्ट्रोल बोर्ड (बिसीसीआई)ले विश्वकप सरेमा यो वर्ष आइपिएल हुने बताउँदै आएको छ । आइपिएल युएईमा आयोजना गर्ने बिसीसीआईको तयारी छ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

असंवैधानिक रुपमा संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटन गरेका राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले बदर गरेको छ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार