| Friday ३० आश्विन २०७७, शुक्रबार १३:१०

रवि किशनले भोजपुरी फिल्म उद्योगलाई लगाए अश्लीलताको आरोप

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ३० आश्विन २०७७, शुक्रबार १३:१० फिल्म

काठमाण्डौ । वलिउड अभिनेता बनेर लाखौं व्यक्तिको धड्कन बढाउने वाला रवि किशनले भोजपुरी फिल्म उद्योगको समस्यालाई बढाउँदैछन् । नेतागिरि नेताका रूपमा व्यापक रूपमा काम गरिरहेका रवि किशनले भोजपुरी चलचित्र उधोगलाई अश्लीलताको आरोप लगाएका छन । उनले भनेका छन् कि उनी अश्लील गीतहरुबिरूद्ध कडा नियमहरु माग गर्छन्। यद्यपि केही प्रयोगकर्ताहरू रवि किशनको यो कुरा मनपर्दैनथे र ट्रोल हुन थाले।

रवि किशनले ‘लेहंगा उठा देब रिमोट से’ जस्ता गीतहरू मात्र लेखेका छैनन् तर यसमा अभिनय पनि गरेका छन् । रवि किशनले भनेका थिए – ‘भोजपुरी गीतहरुमा कतिपय मानिसहरूले भाषाको छवि बिगार्न अश्लीलता प्रयोग गरिरहेका छन, अब उनीहरुले यो कुरा संसदमा उठाउनेछन्। भोजपुरी एक हजार वर्ष पुरानो भाषा हो र यो २५ करोड मानिसहरूले बोल्छन ।

‘केहि मानिसहरुले भोजपुरी गीतहरुमा अश्लिलताको प्रयोग गरी यस भाषाको छवि बिगार्ने काम गरेका छन । म यसको विरुद्ध संसदमा कडा कानूनको मांग गर्नेछु र उत्तर प्रदेशमा विशेष गरी भोजपुरी भाषाको लागि सेन्सर बोर्ड स्थापना गर्ने बारेमा मुख्यमंत्री योगी आदित्यनाथसँग छलफल गर्नेछु। ‘

खोज्नुहोस्