डोनाल्ड ट्रम्प कोरोनाबाट स्वस्थ भए पछि ‘सुपरम्यान’ जस्तो महसुस गर्दैछन्

उज्यालो प्रतिनिधि २८ आश्विन २०७७, बुधबार विश्व

काठमाण्डौ । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भनेका छन् कि कोभिड- १९ बाट संक्रमित र उपचार गरिसकेपछि उनी आफूलाई ‘सुपरम्यान’ (धेरै शक्तिशाली) जस्तो महसुस गरिरहेछन् र यस उपचारले उनीहरु प्रतिरोधात्मक क्षमता विकास गरेको छ। २ लाख १६ हजार अमेरिकीहरू अमेरिकामा कोरोना भाइरस संक्रमणको कारण मृत्‍यु भएका छन् र सुपरम्यान एक काल्पनिक सुपरहीरो हो।

डोनाल्ड ट्रम्प अक्टुबर १ मा कोरोना भाइरसले संक्रमित पाए र उनलाई ३ रात चार दिन सैन्य अस्पतालमा भर्ना गरियो। ट्रम्पले एक प्रयोगात्मक एन्टिबडी औषधिको मिश्रणको उपचार पछि आफूलाई स्वस्थ घोषित गरेका थिए। व्हाइट हाउसका चिकित्सकहरूले उनलाई चुनावी जुलुसमा भाग लिन अनुमति दिएका छन्।

मङगलबार पेन्सल्भेनियामा एक चुनावी सभामा एमपीले भने, ‘मलाई थाहा छ मैले केही औषधि लिएँ, जुन पछि म छिट्टै निको भएँ। मलाई थाहा छैन यो के थियो। यो एन्टिबडी औषधि थियो। मलाई थाहा छैन। मैले यी लिएँ र मलाई सुपरम्यान जस्तो लाग्छ। ‘ राष्ट्रपतिले उनका उपचार गर्ने चिकित्सकहरूलाई धन्यवाद दिए।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार