पनौती वडा न: ७ को सहयोगमा निषेधाज्ञामा सम्स्या परेकाहरुलाई खाना

१३ भाद्र २०७७, शनिबार १४:११ मा प्रकाशित

विजय जिम्बा,काभ्रे । जिल्लाको पनौतीमा निषेधाज्ञा बिच भाद्र ५ गते देखि पनौती वडा न: ७ को सहयोगमा मजदुर,अपांग,अशक्तहरुलाई खाना खुवाउँदै छन । वडा अध्यक्ष रामचन्द्र नास्नानिका अनुसार जिल्लाको पनौती नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित सात बर्ष अघिदेखी होटल व्यवसाय गर्दै आएका नव दुर्गा स्विट चार्ट्का संचालक युवा जितेन्द्र गुप्ताको संयोजकत्वमा निषेधाज्ञा समस्यामा परिरहेकाहरुलाई खाना खुवाउँदै आएका छन ।

दैनिक करिब २० जनालाई निषेधाज्ञा बिच सुरक्षा सतर्कता अपनाउँदै बिहान र बेलुका खाना खुवाउँदै आएको वडा न: ७ का सदस्य पुरुषोत्तम कर्मचार्यले उज्यालो नेटवर्कलाई बताए ।

पनौती बसपार्क नजिकै रहेको नव दुर्गा स्विट चार्ट हाउस किचनमा खाना तयार गर्दै आएको छ भने करिब ४ जनाको समुहले खाना तयार पार्न सहयोग गर्दै आएका छन् । खाना खुवाउने उक्त कार्यक्रम निषेधाज्ञा नसकेसम्म निरन्तरता दिने गुप्ताले बताए ।

अल न्युज नेट्वर्कद्वारा सञ्चालित उज्यालो नेट्वर्क डटकम नेपाली, अंग्रेजी संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । हामीसँग फेसबुकट्वीटर मार्फत पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।

सामाजिक संजालवाट साभार