गायिका मञ्जु पौडेलको कमब्याक ‘बिचार गर छुनलाई’ ल्याइन् बजारमा, बटुल्दैछ चर्चा

शिवु खनाल १ असार २०८१, शुक्रबार कला मनाेरञ्जन

देउखुरी । नेपाली लोकदोहोरी क्षेत्रकी लोकप्रिय गायिका मञ्जु पौडेलले ‘बिचार गर छुनलाई’ बोलको नयाँ गीत बजारमा ल्याएकी छन् । श्रीकृष्ण बम मल्लको लय शब्द रहेको गीतको आवाजमा मञ्जुलाई गायक प्रताप दासले साथ दिएका छन् । स्टेज उद्घोषिकाका रुपमा समेत मञ्जु चर्चित छिन् । लामो समयपछि ‘बिचार गर छुनलाई’ ल्याउँदै उनले कमब्याक गरेकी छन् । हत्तपत्त गीत नल्याउने, ल्याएपछि बजार तताउने मञ्जुको विशेषता नै हो ।

यसपटक पनि उनी आशावादी छिन् । पछिल्लो युवा पुस्तालाई मध्यनजर गर्दै ल्याइएको यस गीतमा माया प्रेम गरेपछि एकअर्कालाई धोका दिन नहुने सन्देश दिन खोजिएको छ । कविराज गहतराजको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा गायक प्रतापसँगै गायिका मञ्जुकी छोरी स्नेहा पौडेलको अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई नविन घर्तिमगरले सम्पादन गरेका छन् ।

मञ्जु पौडेलको आफ्नै युट्युव च्यानलमार्फत सार्वजनिक भएको यस गीतले छोटो समयमै दर्शक श्रोताको मन जित्न सफल भएको छ । कुनैसमय तीज गीत होस् की होलीको गीत या बेमौसमी सबै क्षेत्रमा मञ्जुले एक छत्रराज गरेकी थिइन् । साँच्चै भन्नुपर्दा उनले गाएकै गीत ‘धुँवा सरी’ जसरी उनको चर्चा चुलिएको थियो । त्यो चर्चा आज पनि उनले यथावत् राख्न सफल भएकी छन् । दर्जनौं गीत रेकर्ड गराएकी मञ्जुले तीज र पञ्चे बाजाका थुप्रै गीतमा स्वर दिएकी छिन् । ‘स्टेज क्वीन’को नामले पनि परिचित मञ्जुलाई स्वदेश तथा विदेशका कार्यक्रममा गीत गाउन बोलाउँदा आयोजकलाई फाइदा के हुन्छ भने उद्घोषक खोजिरहनु पर्दैन । किनकी उनी एक चर्चित स्टेज उद्घोषिका पनि हुन् । हुन त मञ्जु आफूलाई ‘स्टेज पर्फमर’ भन्न पनि रुचाउँछिन् ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

कांग्रेसले हिड्न खोजेको ‘[अ]लोकतान्त्रिक बाटो’

संसद्को प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस उपप्रधानमन्त्री एवम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति गठन गरी छानबिन गर्नुपर्ने मागबाट पछि

बुद्ध लोप्चन १ बैशाख २०८१, शनिबार

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार