‘पिके’ र ‘रक अन’ का अभिनेता साई गुन्डेवारको निधन, जो मस्तिष्क क्यान्सरसंग लड्दै थिए

उज्यालो प्रतिनिधि ३१ बैशाख २०७७, बुधबार उज्यालो फोकस

काठमाण्डौ । आमिर खानको फिल्म पीके र रक अन जस्ता फिल्ममा काम गर्ने अभिनेता साई गुन्डेवारको निधन भएको छ। साई गुन्डेवार ४२ बर्षको उमेरका थिए र पछिल्लो एक वर्ष उनी ब्रेन क्यान्सर जस्ता गम्भीर रोगसँग लडिरहे। साई गुन्डेवरको अमेरिकामा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ। गुंडेवारको मृत्युको समाचारले उसको परिवारको साथी र उनको बलिउडका सह-कलाकार अत्यन्त दु: खी बनायो ।

बताउनुहोस् कि साईले गत बर्ष सोशल मिडिया मार्फत आफ्नो बिरामीको खबर बताइसकेका थिए, साथै उनका धेरै फोटोहरू पनि साझेदारी गरे। साई पछिल्लो ७ महिनादेखि सोशल मिडियाबाट टाढा थिए, बिरामीको कारण, उहाँ न त आफ्नो फोटो पोष्ट गर्दै हुनुहुन्थ्यो न त कुनै किसिमको जानकारी साझा गर्दै थियो। साईले क्यान्सर पछि पनि आफ्ना धेरै फोटोहरू साझेदारी गर्नुभयो, जसमा उनको अनुहार र शरीरमा धेरै परिवर्तनहरू देख्न सकिन्छ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

असंवैधानिक रुपमा संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटन गरेका राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले बदर गरेको छ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार