स्व. अभिनेता इरफान खानको परिवारमा को-को छन ?

उज्यालो प्रतिनिधि १८ बैशाख २०७७, बिहीबार उज्यालो फोकस

काठमाण्डौ । बलिउडका दिग्गज इरफान खान २०१८ देखि क्यान्सरको लडाई लड्दै बुधबार मुम्बईको अस्पतालमा मृत्यु भयो। इरफानको मृत्युले सम्पूर्ण बलिउड स्तब्ध छ। सम्पूर्ण फिल्म उद्योगमा शोकको लहर छ। वास्तवमा, इरफानलाई सोमबार अचानक मुम्बईको कोकिलाबेन अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। भनिन्थ्यो कि उनलाई कोलोन संक्रमण भएको थियो, तर उनको मृत्युको खबर बुधवार बाहिर आयो।

इरफान खान, जो ५३ वर्षको उमेरमा संसार छोड्नुभयो, उहाँकी श्रीमती सुतापा सिकदर, जेठो छोरा बबिल खान, कान्छो छोरा अयान खान, बहिनी रुकसाना बेगम, जेठो भाई इमरान खान र कान्छो भाई सलमान खान हुनुहुन्छ । उनकी आमा सईदा बेगमको पनि जयपुरमा ९५ वर्षको उमेरमा मृत्यु भयो र देशमा तालाबन्दीका कारण उहाँ आफ्नी आमाको अन्त्येष्टिमा उपस्थित हुन सकेनन् ।

पहिलो फिल्म निर्देशक शुजित सरकारले ट्वीटको माध्यमबाट यो जानकारी दिए। चाँडै, आधिकारिक बयान पनि बाहिर आयो। यस भनाइले भन्यो, ‘इरफान एक बलियो आत्मा थिए, जसले अन्तसम्म लडे र सधैं आफुलाई नजिक आउने जो कोहीलाई प्रेरित गरे।

एक दुर्लभ क्यान्सरको खबरको साथ २०१८ देखी उनले यससँगै आएका धेरै लडाईहरू लडे। उहाँको प्रेमले घेरिएको, आफ्नो परिवारको लागि, जसलाई उनले धेरै हेरचाह गरे, उनले वास्तवमा आफ्नो विरासत छोडे र स्वर्गमा गए। हामी सबै उसको शान्तिको लागि प्रार्थना गर्दछौं।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार