हलिउडका चर्चित निर्माता स्पिलबर्गकी छोरी बनिन पोर्नस्टार

उज्यालो प्रतिनिधि ९ फाल्गुन २०७६, शुक्रबार सम्पादकीय

काठमाडौं। हलिउडका चर्चित निर्माता स्टिभ स्पिलबर्गकी छोरी मिकेलाले आफू पोर्नस्टार बनेको खुलासा गरेर सनसनी मच्चाएकी छिन् । २३ वर्षकी मिकेलाले हालै एक अन्तरवार्तामा यस्तो खुलासा गरेकी हुन् । द सनको रिपोर्टअनुसार मिकेलाले अन्तरवार्तामा आफैंले आफ्नो सोलो पोर्न भिडियो बनाउन यअघि नै सुरु गरिसकेको बताएकी छिन् ।

मिकेलाका अनुसार उनका अभिभावकले पनि उनको पोर्न उद्योगमा जाने निर्णयको समर्थन गरेका छन् । उनले सामाजिक संजालमार्फत पनि आफ्ना फलोअरलाई आफ्नो निर्णयबारे जानकारी गराएकी छिन् । उनले आफू आर्थिक रुपमा स्वतन्त्र हुनको लागि आफ्नो करिअरमा ध्यान दिन चाहेको बताएकी थिइन् । उनका पिता स्टिभल हलिउडका निर्माता, निर्देशक र स्क्रिप्ट लेखक हुन् । उनले जरासिक पार्क, इण्डियाना जोन्स, लिंकन, शिंडलर्स लिस्ट जस्ता सुपरहिट फिल्म बनाइसकेका छन् ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार