खम्बे को जन्मदिन अनाथालयमा

उज्यालो प्रतिनिधि ५ फाल्गुन २०७७, बुधबार फोटो समाचार

काठमाडौं । कान्तिपुर टेलिभिजन बाट प्रशारण हुने चर्चित हास्य टेलिसिरियल “हर्के हवल्दार” का निर्देशक तथा कलाकार ईन्द्र तामाङ दोङ “खम्बे” ले आफ्नो जन्मदिन अनाथ बालबालिकाहरु सँग मनाएका छन।                            काठमाडौं को तारकेश्वर नगरपालिका वडा नं ३ मा अवस्थित मदर हाउस अनाथ बाल आश्रम मा रहेको ४० जना बालबालिकाहरु सँग केक काटेर जन्मदिन मनाईएको थियो।खम्बे ले बालबालिका सँग मिठाई, केकको साथमा खानेकुरा बाँडेर जन्मदिन मनाएको थियो।यसरी अनाथ बालबालिकाहरु सँग आफ्नो जन्मदिन मनाउन पाउँदा सारै खुशी अनि आनन्द को अनुभुति भएको कलाकार ईन्द्र दोङ “खम्बे” ले बताए।                                                      उज्यालो सँगको कुरामा खम्बे ले अनाथ बालबालिकाहरु लाई आगामी दिनहरुमा पनि आफुले सकेको सहयोग गरिरहने बताए।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

कोरोना संक्रमणको दर बढ्दो छ । पछिल्लो केही दिनयता दैनिक मृत्यु हुनेको संख्या ५० जनाभन्दा बढी पुगिरहेको छ । कोरोनाको

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार