१४ पुष २०७७, मंगलवार

संसद विघटनविरुद्ध रोल्पामा झाकी सहितको प्रदर्शन

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ पुष २०७७, मंगलवार लुम्बिनी

रोल्पा । प्रतिनिधिसभा विघटनको विरुद्धमा रोल्पामा विशाल विरोध कार्यक्रम आयोजना भएको छ । केपी ओली सरकार सर्वसत्तावादर्फ उन्मुख भएको र संविधान विरोधी काम गरेको भन्दै पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराको विशेष आतित्थ्यतामा विरोध कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो ।

नेकपा (प्रचण्ड–नेपाल) पक्षले आज देशैभर प्रदर्शन गरेको छ । यसैबीच रोल्पामा नेकपाका स्थायी कमिटी सदस्य तथा पूर्वसभामुख महरा, पूर्वऊर्जामन्त्री तथा स्थायी कमिटी सदस्य वर्षमान पुन अनन्त लगायतको उपस्थितिमा विरोध भएको हो ।

सरकारले गरेको उक्त कदमको जिल्ला पार्टी कमिटी र नौ वटा गाउँपालिका र एउटा नगरपालिकाको सामुहिक विरोधसभा कार्यक्रम भएको हो । साथै, कार्यक्रममा पूर्वसभामुख तथा प्रचण्ड नेपाल समूहकी केन्द्रीय सदस्य ओनसरी घर्ती, शिक्षा समिति सभापति तथा पार्टी केन्द्रीय सदस्य जयपुरि घर्ती, लुम्बिनी प्रदेशका पार्टी सह–इन्चार्ज तथा प्रदेश ५ का कानुनमन्त्री कुल प्रसाद केसी लगायतका नेताहरुको विशेष उपस्थितिमा सबै स्थानिय तहहरुमा विरोध कार्यक्रम भएको थियो ।

सदरमुकाम लिबाङमा विभिन्न झाकीसहितको कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्पादकीय

सबै

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

नेपालको संविधानमा रुपष्ट भनिएको छ,–निर्वाचित प्रधानमन्त्रीविरुद्ध दुई वर्षसम्म अविश्वास प्रस्ताव लैजान नपाइने । संसदबाट अर्को सरकार बन्ने अवस्था रहेसम्म संसद

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार

टिभी कार्यक्रमबाट ठूलो पर्दामा डेब्यु गर्दै यी अभिनेत्रीको हेर्नुहोस बोल्ड तस्विर,

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १८ बैशाख २०७७, बिहीबार