१३ पुष २०७७, सोमबार

नेकपा रौतहटको जिल्ला स्तरीय कार्यकर्ता भेला सम्पन्न (फोटो फिचर)

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) रौतहटको जिल्ला स्तरीय कार्यकर्ता भेला सम्पन्न भएको छ । रौतहटको गौरस्थित नेकपा पार्टी कार्यालयमा कार्यकर्ता भेला आइतबार सम्पन्न भएको हो । नेकपाका दुई अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र खड्ग प्रसाद ओलीबिच भएको मतभेद र तिक्तता पश्चात कार्यकर्तामा परेको द्विबिधा लाई जवाफ दिने हेतुका साथ आइतबार सम्पन्न रौतहट जिल्ला स्तरिय भेलामा कुनै गुटको नाम नदिएको भएतापनि बक्ताहरुले खड्ग प्रसाद ओली र उनको कदम प्रति तिब्र असन्तुष्टि जनाएका थिए ।

भेलालाई सम्बोधन गर्नु हुने बक्ताहरुले खड्ग ओलीलाई गधाको संज्ञा दिएका छन् । गधालाई जति नुहाएपनि कहिल्यै गाई हुन नसक्ने वक्ताहरुको समान भनाई रहेको थियो । ओली कम्युनिष्ट हुनै नसक्ने र कम्युनिष्टको नाममा कलंकीत पात्र मात्र भएको बक्ताहरुले दावी गरेका छन । नेकपा विधि र सुशासनमा चल्ने भएकाले विधि र विधानलाई लत्याएर पार्टी चल्न नसक्ने भएकाले हाल नेकपा दुई धारमा देखिएको भेला कार्यक्रमका बक्ताहरुले बताएका छन ।

पूर्व मन्त्री मातृका यादवको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भेलामा रौतहट जिल्ला ईन्चार्ज तथा नेकपा केन्द्रिय सदस्य युवराज भट्टराइ , कमल राय यादव, सरला यादव , संबिधान सभा सदस्य रामकुमार भट्टराई, सत्यनारायण भगत लगायत रौतहट जिल्लाका नेकपा नेता कार्यकर्ताहरुको सहभागीता रहेको थियो । भेलाले १४ गते सदरमुकाम गौरमा बिरोध प्रदर्शन लगायतका कार्यक्रमहरु गर्ने निर्णय समेत भेलाले गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्पादकीय

सबै

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

नेपालको संविधानमा रुपष्ट भनिएको छ,–निर्वाचित प्रधानमन्त्रीविरुद्ध दुई वर्षसम्म अविश्वास प्रस्ताव लैजान नपाइने । संसदबाट अर्को सरकार बन्ने अवस्था रहेसम्म संसद

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार

टिभी कार्यक्रमबाट ठूलो पर्दामा डेब्यु गर्दै यी अभिनेत्रीको हेर्नुहोस बोल्ड तस्विर,

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १८ बैशाख २०७७, बिहीबार