१८ कार्तिक २०७७, मंगलवार

पप स्टार बियन्सेले ८० हजार माहुरी पालेकी छिन, कारण थाहा पाउँदा छक्क पर्नुहुनेछ तपाईं !

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १८ कार्तिक २०७७, मंगलवार कला/साहित्य
1.9kViews
1110 Shares

वासिङ्टन डिसी । अमेरिकी पप गायिका बियन्सेले ८० हजार माहुरी पालेका कारण चर्चामा छिन । गायिका आफैंले एउटा अन्तर्वार्तामा खुलासा गरिन् कि उनी आफ्नो घरमा माहुरीको ठूलो संख्या पाल्छिन । यो समाचारले मानिसहरुलाई आश्चर्यचकित पारेका छन । आउनुहोस् हामी यसबारे सम्पूर्ण कुरा बताउँछौ ।

यो पनि पढ्नुहोस् ...  मन्त्रालयको निर्देशन:डेङ्गु रोग फैलिरहेको बेला स्वास्थ्यकर्मी अस्पातल छोडेर बिदामा नबस्नु

ब्रिटिश वोग पत्रिकालाई एउटा अन्तर्वार्तामा बियन्सेले माहुरीपालनको बारेमा बताएकी हुन । उनले भनिन ‘मलाई थाहा छ यो अनौठो हो, तर मसँग दुईवटा माहुरीपाल छ। यो केहि समयको लागि मेरो घरमा छ । बियन्सेले यो पनि भनिन् कि उनले माहुरीबाट होम मेड हनी बनाउँछिन्। उनले भने, ‘मसँग ८० हजार मौरीहरू छन् र हामी एक वर्षमा धेरै क्यान (मह) बनाउँछौं।’

यो पनि पढ्नुहोस् ...  वाइबाका ४ गजल,बेचियो जवानी खाडीमा

गायिकाले थपिन- ‘मैले यो शुरु गरें किनकि मेरा दुवै छोरी आइभी र रुमीलाई गम्भीर एलर्जी छ। र महमा कुनै पनि घाउहरू निको पार्ने गुणहरू हुन्छन् । एक प्रसिद्ध गायिका, फेसन डिजाइनर, अमेरिकाको सांस्कृतिक आइकनको साथ बियन्सेले अब माहुरीपालनमा आफ्नो प्रतिभा देखाईएको छ। उनी यसकारण चर्चामा छिन ।

यो पनि पढ्नुहोस् ...  परदेशिएको हो (कविता) बिनु लुइँटेल

अन्तर्वार्तामा बियन्सेले लकडाउनको समयको बारेमा पनि बताइन । उनी भन्छिन कि उनी परिवारसँग फेशन फ्राइडेज खेल्थिन । प्रत्येक शुक्रवार, तिनीहरू राम्रो लुगा लगाउँथे र एक अर्काको फोटोहरू लिन्थे । यस तरिकाले उनले क्वारेन्टाइनमा राम्रो समय बिताए।

सम्पादकीय

सबै

गैरजिम्मेवार सरकार

कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को महामारी तीव्र फैलिरहेको छ । दिनहुँ कम्तिमा २ हजारभन्दा बढी कोरोना संक्रमित थपिरहेको तथ्यांक छ ।

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार

टिभी कार्यक्रमबाट ठूलो पर्दामा डेब्यु गर्दै यी अभिनेत्रीको हेर्नुहोस बोल्ड तस्विर,

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १८ बैशाख २०७७, बिहीबार

अभिनेत्री सारा अलीलाई फ्यानको प्रश्न : ‘भाइसँग यस्तो गर्न तिमीलाई लाज

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि २६ फाल्गुन २०७६, सोमबार