च्यासिंखर्कमा दशैं अगावै आधा दर्जन सडक मर्मत

उज्यालो प्रतिनिधि ४ कार्तिक २०७७, मंगलवार फोटो समाचार

काभ्रे । बेथानचोक गाउॅंपालिका-५, च्यासिंखर्कले गाउँ-गाउँमा पुग्ने सडकहरु मर्मत गरिएको छ । वडा सदस्य सुकलाल भ्लोन(सुकु) ले दिनु भएको जानकारी अनुसार दशैंमा स्थानीयको बढि आवतजावतलाई ख्याल गर्दै मुख्य सडक गाउॅंगाउॅं पुग्ने बाटो सफा तथा मर्मत वडा कार्यालयले गरिएको हो । वर्षातका कारण ठाउँठाउँमा पहिरो तथा ढुंगा,माटोको ढिस्को खसेर अस्तव्यस्त बनेका यहाँका आधा दर्जन सडकहरु सफा तथा मर्मत गरेका हुन ।

यी ठाउँमा पुग्ने सडकको गरे वडा कार्यालयले सफा र मर्मत
खोपासी-तालढुंगा सडक खण्ड अन्तर्गत पर्ने वडा नम्बर -४ पट्गाउँबेसी देखी कामीडाँडाको छापडाॅंडा, वाईबाडाॅंडादेखी गोलेटोल बेतेनी खोला, छापडाॅंडादेखी लड्कूखोला पौॅंवा, तल्लो गोठडाँडादेखी माथिल्लो गोठडाॅंडा, वाईबाडाँडादेखी एतिहासिक धार्मिक क्षेत्रको रुपमा चिनिने कपेर महाँकाल मन्दिर जानेसम्म, च्याल्टा थलीडाॅंडा, च्याल्टी चिसापानीडाॅंडा र मुख्य सडक च्याल्टीदेखी च्याल्टी भन्झ्याडं लगायतका गाउँमा पुग्ने सडक खण्डहरु सफा तथा मर्मत गरेको वडाध्यक्ष खजेन्ची बहादुर लामाले जानकारी दिनुभयो । वडाको यो सडकहरुमा वर्षातका समय खसेको ढुंगा माटोसहितको ढिस्कोले सवारी साधन सञ्चालन गर्न जोखिम रहेको थियो ।

दशै अगाडी आफ्ना क्षेत्रका मुख्य सडकहरु सफा गरी यातायात सञ्चालनमा सहज पुगेको अध्यक्ष लामाको भनाई छ । यसरी वडा कार्यालयले सडक मर्मत तथा सफा गरेपछि वडाबासीलाई सहज भएको स्थानीयहरु बताउॅंछन ।

 

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार