च्यासिंखर्कमा दशैं अगावै आधा दर्जन सडक मर्मत

उज्यालो प्रतिनिधि ४ कार्तिक २०७७, मंगलवार फोटो समाचार

काभ्रे । बेथानचोक गाउॅंपालिका-५, च्यासिंखर्कले गाउँ-गाउँमा पुग्ने सडकहरु मर्मत गरिएको छ । वडा सदस्य सुकलाल भ्लोन(सुकु) ले दिनु भएको जानकारी अनुसार दशैंमा स्थानीयको बढि आवतजावतलाई ख्याल गर्दै मुख्य सडक गाउॅंगाउॅं पुग्ने बाटो सफा तथा मर्मत वडा कार्यालयले गरिएको हो । वर्षातका कारण ठाउँठाउँमा पहिरो तथा ढुंगा,माटोको ढिस्को खसेर अस्तव्यस्त बनेका यहाँका आधा दर्जन सडकहरु सफा तथा मर्मत गरेका हुन ।

यी ठाउँमा पुग्ने सडकको गरे वडा कार्यालयले सफा र मर्मत
खोपासी-तालढुंगा सडक खण्ड अन्तर्गत पर्ने वडा नम्बर -४ पट्गाउँबेसी देखी कामीडाँडाको छापडाॅंडा, वाईबाडाॅंडादेखी गोलेटोल बेतेनी खोला, छापडाॅंडादेखी लड्कूखोला पौॅंवा, तल्लो गोठडाँडादेखी माथिल्लो गोठडाॅंडा, वाईबाडाँडादेखी एतिहासिक धार्मिक क्षेत्रको रुपमा चिनिने कपेर महाँकाल मन्दिर जानेसम्म, च्याल्टा थलीडाॅंडा, च्याल्टी चिसापानीडाॅंडा र मुख्य सडक च्याल्टीदेखी च्याल्टी भन्झ्याडं लगायतका गाउँमा पुग्ने सडक खण्डहरु सफा तथा मर्मत गरेको वडाध्यक्ष खजेन्ची बहादुर लामाले जानकारी दिनुभयो । वडाको यो सडकहरुमा वर्षातका समय खसेको ढुंगा माटोसहितको ढिस्कोले सवारी साधन सञ्चालन गर्न जोखिम रहेको थियो ।

दशै अगाडी आफ्ना क्षेत्रका मुख्य सडकहरु सफा गरी यातायात सञ्चालनमा सहज पुगेको अध्यक्ष लामाको भनाई छ । यसरी वडा कार्यालयले सडक मर्मत तथा सफा गरेपछि वडाबासीलाई सहज भएको स्थानीयहरु बताउॅंछन ।

 

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

कोरोना संक्रमणको दर बढ्दो छ । पछिल्लो केही दिनयता दैनिक मृत्यु हुनेको संख्या ५० जनाभन्दा बढी पुगिरहेको छ । कोरोनाको

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार