| Saturday १ कार्तिक २०७७, शनिबार २१:०९

मृत्युपछि महिलाको कोरोना पुष्टि

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १ कार्तिक २०७७, शनिबार २१:०९ कोरोना [Covid-19] विशेष

पोखरा । पोखरा महानगरपालिका–३ की एक महिलालाई मृत्युपछि कोरोना पुष्टि भएको छ । इमर्जेन्सी विभागमा उपचारका लागि आएकी ५६ वर्षिय ति महिलालाई कोरोना संक्रमण भएको आशंका गरि जाँच गर्दा कोरोना पुष्टि भएको हो । कोरोना संक्रमणबाट पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय अस्पतालको आइसोलेसनमा मृत्यु हुने उनी चौधौं संक्रमित हुन् ।

कोरोना संक्रमण भएको आशंकापछि स्वाब लिएर उनको प्रि आइसोलेसन वार्डमा उपचार भई रहेको थियो । पश्चिमाञ्चल स्वास्थय विज्ञान प्रतिष्ठानका निर्देशक डाक्टर अर्जुन आचार्यले उपचारकै क्रममा गए राती ९ बजेर १५ मिनेट जाँदा उनीको मृत्यु भएकोजानकारी दिए ।

उनको आज मात्रै कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको अस्पतालले जनाएको छ । अस्पतालका अनुसार उनलाई कोभिड सँगसँगै अन्य दिर्घ रोगको समस्या समेत थियो ।

खोज्नुहोस्

बिचार

सबै

के अघोषित रुपमा लोडसेडिङ हुन थालेको हो ?

काठमाण्डौ । समग्रमा यसबर्ष बिगतभन्दा पानी धेरै पर्यो । देशका ठुला जलाशययुक्त आयोजनाहरु अझै पनि भरी नै छन । देशको अहिलेको मौसम पनि समयानुकूल नै छ । कुनै प्राकृतिक बिपत्तिको चपेटामा देश छैन । रन अफ दि रिभर अर्थात नदिको प्रवाहमा आधारित जलविद्युत आयोजनाहरुले पनि आफ्नो क्षमतामै उत्पादन गरिरहेका छ्न। पछिल्लो केही दिन यता देशका […]

दशैंको आशिर्वाद, युवराज खतिवडा भएस् !!!

एकातर्फ कोरोनाको महामारी । अर्कोतर्फ दशैंले छपक्क छोप्न लाग्यो । के गर्ने के नगर्ने मान्छेहरु रणझुल्लमा छन् । तरपनि दशै भनेको दशैं नै हो । हिन्दुहरुको सबैभन्दा ठूलो पर्व, जुन गैर हिन्दुहरुले पनि आ–आफ्नो विधी अनुसार मनाउँछन् । र, दशैं बहुसङख्यक नेपालीले मान्ने खानपानको पर्व भनौं । भेटघाटको पर्व भनौं । अनि विजयको पर्व पनि […]

कुलमान घिसिङका कारणले ढलेको एउटा पर्खाल

मलाई भारतका प्रधानमन्त्रीज्युले राष्ट्रिय सुरक्षा परिषद्का सदस्य बनाउनुभयो । अस्तिसम्म चौकीदार हो, बहादुर हो भन्थ्यो नेपालीलाई । भारतको उच्चतम संस्थामा पुग्दा मलाई गर्व लाग्थ्यो (एउटा पर्खाल भत्काई दिएँ भनेर । हामी सबैको ठूलो लक्ष्य पर्खाल भत्काउने हुनुपर्छ । पर्खाल नाघ्ने क्षमता छैन, बलबुद्धि हँदैन भनेर बनेका कृत्रिम पर्खाल, बनावटी पर्खाल एकएक गरी तोड्नुपर्छ । अनि […]

संविधानले जनतालाई निम्छरो रैती होइन, बहुबली शासक बनाएको

हिजो मात्र हामी नेपाली जनताले पाचौं संविधान दिवस मनायौं । जुन नेपालको संविधान २०७२ हो । उक्त संविधानको पहिलो वाक्यमा लेखिएको छ ‘हामी सार्वभौमसत्ता सम्पन्न नेपाली जनता’ । यो वाक्यले स्पष्ट पार्दछ की जंगबहादुरले १९१० मा लागु गरेको मुलुकी ऐनलाई नै टालटुल गर्दै अनि कामचलाउ बनाउँदै आएका थियौं । त्यसको अन्त्य गर्दै हामी नेपाली जनता […]