| Friday 16 October, 2020

गायक कुमार सानुलाई कोरोना पुष्टि

काठमाण्डौ । प्लेब्याक गायक कुमार सानुलाई कोरोना संक्रमण देखिएको छ । कुमार सानु आफ्नो परिवारलाई भेट्न अमेरिकाको लस एन्जलस जाँदै थिए। त्यो भन्दा पहिले उनी कोरोना संक्रमित भए त्यसैले अब तिनीहरूको योजना पनि रद्द गरिएको छ।

यो जानकारी कुमार सानुको फेसबुक मार्फत दिइएको छ। कुमार सानुको फेसबुक पेजमा एक पोस्ट साझा गरिएको छ। पोष्टमा यस्तो लेखिएको छ, ‘दुर्भाग्यवश सानु दा (कुमार सानु) कोरोना पोजिटिभ भएको भेटियो ।

हालै एक मिडिया हाउससँग कुराकानी गर्दा कुमार सानुले आफूले लकडाउनमा निरन्तर काम गरिरहेको कुरा बताएका थिए । ९ महिनादेखि उसको परिवारसँग भेट भएको छैन । उनी परिवारलाई भेट्न लस एन्जलस जानु थियो । कुमार सानुले भनेका थिए, ‘म मेरी श्रीमती सलोनी, छोरी श्यानन र अन्नाबेललाई भेट्न व्याकुल छु। २० अक्टूबर उनी संग उनको जन्मदिन मनाउला ।’

उही समयमा कुमार सानुकी श्रीमती सलोनीले भने, ‘यदि उनीलाई राम्रो लाग्छ भने उनी ८ नोभेम्बर सम्म अमेरिका आउनेछन्। उहाँ हाल क्वारेन्टाइन हुनुहुन्छ। ऊ हामीलाई भेट्न आतुर भएको छ। उनले भने कि यदि तिनी आउन सकेनन भने सम्पूर्ण परिवार मुम्बई आउँदैछन् सबै चाडपर्वहरु मनाउन।