बालवालिकालाई माक्स वितरण

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ३० आश्विन २०७७, शुक्रबार फोटो समाचार

काभ्रे । जिल्लाको दक्षिण भेगमा पर्ने बेथानचोक गाउॅंपालिकाको २ सामुदायीक विद्यालयका बालवालिकाहरुलाई १ हजार ६ सय माक्स वितरण गरेका छन ।

गर्ल्स पावर टिम काभ्रेको माक्स बितरण अभियान अन्तर्गत बिहिबार बेथानचोक गाउॅंपालिका -२ ढुंखर्कमा रहेको पार्बती उच्च माध्यामिक बिद्यालयलाई ९ सय र वडा नम्बर-४ पार्थलीडाॅंडामा रहेको सरस्वती माध्यामिक बिद्यालयलाई ७ सय गरी १६ सय माक्स बितरण गरिएको हो ।
जिल्लामा कोरोना भाइरसको प्रकोप बढ्न थालेपछि बिद्यालयका बालवालिकाहरुलाई सतर्कता अपनाउन काभ्रे जिल्ला संयोजक शर्मिला लामा (थिडं) र अन्तर्राष्ट्रिय तामाङ परिसदको उप अध्यक्ष अस्मिता वाईबाले बिद्यालयमै पुगेर माक्स वितरण गरिएको हो ।

अन्य बिद्यालयहरुको बालवालिकाहरुलाई मध्यनजर गर्दै बिद्यालयको प्रधानाध्यापकहरुसॅंग सहकार्य गरीरहेको सोही सस्थाले जनाएको छ । सस्थाका अनुसार माक्स अडर गरिएको र तयार भएपछि बितरण कार्यलाई प्रथामिकतामा राखिने छ । रोजगारीका लागि बिभिन्न देशमा गएर स्रम गरी महिला दिदि बहिनीहरुले पठाएको रकमले महिला तथा बालवालिकाहरुलाई माक्स बितरण गरिएको संयोजक लामाले जानकारी दिइन । उनले दिइएको जानकारी अनुसार संस्थाले इलाम १००० , झापामा ५००,मोरङ १००० र सुन्सरी १००० पिस माक्स बितरण
गरिसकेको छ । गर्ल्स्पावार टिमले बिशेष गरी महिला तथा बालवालिकाको समस्यालाई मध्यनजर गर्दै सहयोग गरिदै आईरहेको छ ।

 

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

प्रधानमन्त्री खड्ग प्रसाद ओलीले ५ पुस ०७७ मा संविधानमा नभएको अधिकार प्रयोग गर्दै गरेको संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटनलाई सर्वोच्च अदालतले

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार