सुशांत मृत्यु प्रकरण : फरेन्सिक रिपोर्ट भन्छ हत्या हैन आत्माहत्या हो

उज्यालो प्रतिनिधि १७ आश्विन २०७७, शनिबार उज्यालो फोकस

काठमाण्डौ । बलिउड अभिनेता सुशांत सिंह राजपूत यो संसारबाट बिदा भएको ३ महिना भैसकेको छ । यद्यपि त्यहाँ केहि आधारभूत प्रश्नहरू छन् जसका उत्तरहरू फेला पार्न बाँकी छ। सुशांतले आत्महत्या गरे कि उनको हत्या गरियो ? यदि हत्या भएको थियो भने यो कसले गरे र यदि यो आत्महत्या थियो भने के कारण थियो ? के कसैले आत्महत्या गर्न उक्सायो ? देशका ३ ठूला अन्वेषण एजेन्सीहरूले यी प्रश्नहरूको उत्तर खोजिरहेका छन् र अब यी प्रश्नहरूको उत्तर पत्ता लागेको छ।

सुशांत सिंह राजपूत आत्महत्या प्रकरणमा फोरेंसिक रिपोर्टले उक्त हत्यालाई अस्वीकार गरेको छ। उक्त प्रतिवेदनमा भनिएको छ कि मृत्यु भएको परिस्थितिले यो आत्महत्याको घटना हो भनेर देखाउँदछ। एम्स मेडिकल बोर्डले सोमबार कोपर अस्पतालले पत्ता लगाएको अनुसन्धान रिपोर्ट सीबीआईलाई सेअर गरेको थियो ।

एम्सको रिपोर्ट प्राप्त भएपछि अब सीबीआई आत्महत्या कोणलाई ध्यानमा राखी अनुसन्धान गर्नेछ। अर्थात् अर्को अनुसन्धानमा यस प्रश्नको उत्तर भेट्टाउनेछ कि सुशान्तले आत्महत्या गरेको भए त्यसको कारण के थियो ? के कसैले उसलाई आत्महत्या गर्न उक्सायो?

एउटा ल्यापटप, हार्ड डिस्क, क्यानन क्यामेरा र दुई मोबाइल फोनहरू जफत गरियो, जुन अझै अनुसन्धान भइरहेको छ। अनुसन्धानको बारेमा अहिलेसम्म कुरा गर्दै सीबीआईले २० भन्दा बढी व्यक्तिलाई यस केसमा आरोप लगाएको छ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार