शैक्षिक क्षेत्रको अन्योलताको वैकल्पिक उपाय खोज्न अनेरास्ववियूको माग ।

Avatar उज्यालो प्रतिनिधि ३१ भाद्र २०७७, बुधबार फोटो समाचार

काठमाडौं । सत्तारूढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेेेकपा)को  विद्यार्थी सङ्गठन अनेरास्ववियू काठमाडौं जिल्ला कमिटी द्धारा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) का कारण देखिएको शैक्षिक क्षेत्रको अन्योलताको वैकल्पिक उपाएको माग गर्दै ७ वुदे परिपत्र गर्दै राज्यको ध्यानाकर्षण गराउने निर्णय गरेको छ ।

संगठनका सह-संयोजक रन्जित तामाङको प्रमुख उपस्थितिमा बसेको भर्च्युअल बैठकले उक्त परिपत्र जारी गरेको हो । बैठकका प्रमुख अतिथि तामाङले अनेरास्ववियू काठमाडौं जिल्ला अन्य जिल्लाको तुलनामा महत्वपुर्ण रहेको हुदा यस जिल्लाको गतिबिधिले अन्य जिल्ला कमिटीलाई पाठ सिकाउनु पर्ने अभिव्यक्ति ब्यक्त गरेका थिए ।

बैठकका अध्यक्ष एवं काठमाडौं जिल्ला कमिटीका संयोजक कृष्ण थापा मगरले बैठकको निर्णय सार्वजनिक गर्दै अनेरास्ववियू काठमाडौं जिल्लाले शैक्षिक मुद्धाको साथै जनताको जनजीविका र राष्ट्रियता बारेमा समेत आवाज उठाउदै आईरहेकोले सङ्गठनलाई अझ सुदृढ बनाउदै अघि बढने संकल्प गरेका थिए।

यस्तो छ परिपत्र

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

प्रधानमन्त्री खड्ग प्रसाद ओलीले ५ पुस ०७७ मा संविधानमा नभएको अधिकार प्रयोग गर्दै गरेको संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटनलाई सर्वोच्च अदालतले

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार