कालापानीमा तस्करको रजगज

सन्तोष काफ्ले २ भाद्र २०७७, मंगलवार फोटो समाचार

रौतहट । जिल्लाको चन्द्रपुर ३ स्थित कालापानी सामुदायिक बनमा सोमबार राति अज्ञात तस्करको समुहले मेसिनको प्रयोग गरेर जथाभाबि रुख ढालेका छन् ।
यसरी सामुदायिक बन क्षेत्रमा जेसीबी मेसिन प्रयोग गरी रूख ढालिदा समेत समिति लाई कसले र किन रुख ढाल्यो भन्ने जानकारी नहुनु समितिको गैर जिम्मेवारपन भएको स्थानीयले आरोप लगाएका छन् ।


कालापानी सामुदायिक बन क्षेत्र रौतहट जिल्लाको उत्तरी भेगमा अबस्थित सामुदायिक बन हो जसमा पर्यटन पार्क र उधान समेत अबस्थित छ । दुई साता पहिले मात्र स्थानियको पहलमा बिधुत प्राधिकरणले सो कालापानी क्षेत्रमा बिधुत सेवा बिस्तार गरेको थियो । नया लाईन पुगेको बिधुत तारमा समेत क्षति पुग्नेगरी रुख लडाउदा कसले र किन त्यस्तो कार्य गर्यो भनेर दोषीमाथि कारबाहीको प्रकृया थाल्नु पर्नेमा सो सामुदायिक बनका अध्यक्ष गोपाल फॅयालले सक्रियता नदेखाएको उपभोक्ताको आरोप रहेको छ ।

“बनमा कामनलाग्ने कुसुम , करमा लगायतका कु काठको रुखहरु लडेका रहेछन त्यसले खासै फरक नपर्ने” भन्दै गैह्र जिम्मेबार अभिब्यक्ति अध्यक्ष फॅयालले दिईनुमा कतै सामुदायिक बनकै मिलोमतो त छैन भन्ने कुरामा प्रश्न चिन्ह उठेको आर्जन गुरो बताउछन् ।

वडा कार्यालय र सो सामुदायिक बनका प्रतिनिधिहरुलाई सल्लाह नगरी अनाधिकृत रुपले रुख ढाल्ने कार्यमा संलग्न ब्यक्ति,समुह र रुख ढाल्न प्रयोग भएको मेसिनको खोजि कार्य भईरहेको र उनिहरु उपर आबश्यक कारबाही गरीने अध्यक्ष फॅयालले उज्यालो नेटवर्कलाई जानकारी दिएका छन् ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

कोरोना संक्रमणको दर बढ्दो छ । पछिल्लो केही दिनयता दैनिक मृत्यु हुनेको संख्या ५० जनाभन्दा बढी पुगिरहेको छ । कोरोनाको

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार