सुदुरपश्चिम प्रदेशबाट नमुना संकलन गरी काठमाण्डौ पठाउन थालियो

डोटी । सुदुरपश्चिम प्रदेशमा ४ जनामा कोरोना भाईरस पुष्टि भएपछि पहाडी जिल्लाबाट पनि भारत तथा तेश्रो मुलुकबाट आएका नागरिकको नमुना संकलन गरी काठमाडौं पठाउन थालिएको छ । पहाडी जिल्लामा रहेका नगरपालिका तथा गाउँपालिकाहरुले भारत तथा तेश्रो मुलुकबाट आएकाको नमुना संकलन गरी काठमाडौं पठाउन थालेका हुन् ।

यो क्रमसँगै दिपायल सिलगढी नगरपालिका बाट ३३ ,पूर्वीचौकी गाउँपालिकाबाट २ केआइसिंह गाउँपालिकबाट १२ र शिखर नगरपालिकाबाट ७७ जनाको नमुना संकलन गरिएको छ । त्यस्तै आदर्श गाउँपालिकाबाट ७१, बडिकेदार गाउँपालिकाबाट ३८, वोगटान गाउँपालिका वाट ७४ र सायल गाउँपालिकाबाट ५ को नमुना संकलन गरिएको छ ।

त्यसैगरी ७ सुरक्षाकर्मी लगायत ३३० को नमुना संकलन गरिएको डोटीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी टेकनारायण पौडेलले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । उनले संकलन गरिएका नमूनालाई नेपाली सेनाको हेलिकप्टरमा आजै काठमाडौं पठाउन थालिएको जानकारी दिए ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार