कोरोना संक्रमणको आशंकामा अस्पताल भर्ना भएका काभ्रेका एक जनालाई निमोनिया

उज्यालो प्रतिनिधि ८ चैत्र २०७६, शनिबार बागमती

काभ्रेपलाञ्‍चाेक । कोरोना (कोभिड १९) भाइरस संक्रमणको आशंकामा अस्पताल भर्ना भएका काभ्रेका एक जनालाई निमोनियाको लक्षण देखिएको छ । शनिबार बिहान झण्डै सवा १० बजे काभ्रे जिल्लास्थित् पनौती नगरपालिका ६ मा पर्ने नयाँबस्तीका ५० वर्षीय पर्शुराम न्यौपाने कोरोना संक्रमणको आशंकामा अस्पताल भर्ना भएका थिए ।

उनलाई धुलिखेल अस्पतालको आइसोलेसन वार्डमा राखी उपचार गरिएको थियो । तर, उनको रिपोर्ट भने नेगेटिभ आएको छ । चेकजाँचको क्रममा उनलाई निमोनियाँको लक्षण देखिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका प्रमुख एसपी रवीकुमार पौडेलले जानकारी दिए । न्यौपाने कोरोना आशंकामा अस्पताल भर्ना भएको खबर पाएलगत्तै प्रहरी टोली अस्पताल पुगेको थियो ।

‘रिपोर्टमा उहाँलाई निमोनियाको लक्षण देखा परेकोले डाक्टरहरुले औषधि दिएर घर पठाउनुभएको छ । उपचारमा संलग्न डाक्टरहरुले २÷३ दिनमा पनि ठीक नभएको खण्डमा तुरुन्त टेकु स्पताल जान सुझाव दिनुभएको छ’, उनले भने ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार