तेस्रो गोलबजार मेयर गोल्डकपको उपाधी बागमतीलाई

उज्यालो प्रतिनिधि १५ फाल्गुन २०७६, बिहीबार खेल

गणेश कुमार ठाकुर ,सिरहा । तेस्रो गोलबजार मेयर गोल्डकप २०७६ को उपाधी बागमती युवाक्लवले हात पारेको छ । चर्च ब्वाईज, काठमाडौंसँग भएको फाईनल खेलमा बागमतीले सुन्यको विरुद्ध २ गोल गर्दै ३ लाख नगद उपाधी हात पारेको हो । दोस्रो भएका चर्च व्बाईजले एक लाख ५० हजार नगर पाएको छ ।

फाइनल खेलमा मागमतीको तर्फबाट जर्सिनम्वर ९ का विदेशी खेलाडी फिलिप, र जर्सि नम्वर ६ खेलाडी दिप लामाले गरेका थिए । दुवै गोल मध्यमन्तर पछि भएको थियो । समापन समारोहमा खेल अवधिभरका सर्वोतकृट खेलाडी बागमतीका याङदोर्जे लामा १५ हजार सहित सम्मान पत्रले सम्मान गरेको आयोजकले जनाएको छ । त्यसैगरी, उतकृष्ट गोलकीपर चर्च ब्वाइजका रेम्बो चौधरी, उतकृष्ट डिफेन्स निरज बस्नेत, उतकृत फरवार्ड रोसन तुम्हाम्फे लाई सम्मानपत्र सहित १० हजार नगद प्रदान गरिएको छ ।

त्यसैगरी, सर्वा्धिक गोलकर्ता बागमतीका विदेशी खेलाडी फिलिप ३ गोल गरेका थिए । उनलाई नगद १० हजार सहित सम्मानपत्र प्रदान गरिएको थियो । भने, बागमतीकै गोलरक्षक अरुण लामा आजको खेलमा म्यान अफ दी म्याच घोषणा भए । उनलाई ६ हजार नगद र सम्मान गरिएको छ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

कांग्रेसले हिड्न खोजेको ‘[अ]लोकतान्त्रिक बाटो’

संसद्को प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस उपप्रधानमन्त्री एवम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति गठन गरी छानबिन गर्नुपर्ने मागबाट पछि

बुद्ध लोप्चन १ बैशाख २०८१, शनिबार

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार