सरकारले जनताको कुनैपनि अपेक्षालाई पुरा नगरेकाले जनता निराश भए : अध्यक्ष थापा

उज्यालो प्रतिनिधि १४ फाल्गुन २०७६, बुधबार समाचार

जनकपुर । राष्टिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले वर्तमान ओली नेतृत्वको सरकारबाट जनता निराश भएको बताएका छन् । बुधबार जनकपुरमा आयोजित निर्वाचनसम्बन्धी कार्यकर्ताहरुको प्रदेश स्तरिय भेलामा सहभागी हुन आएका अध्यक्ष थापाले दुई तिहाईको सरकारले जनताको कुनैपनि अपेक्षालाई पुरा नगरेकाले जनता निराश भएको उनले बताए ।

उनले मुलुकमा भ्रष्टचार,महँगी जस्ता क्रियाकिलापहरु बढेको अरोप लगाए । उनले जनताका अपेक्षाहरु पूरा नगर्दा वर्तमान सरकारप्रति मोह भंग भएको समेत बताए । अध्यक्ष थापाले नेकपा पार्टी भित्रको अन्तरद्वन्द्वको कारणले सरकार अस्थिरताको अवस्थामा पुगेको बताउँदै उनले जनताले शान्ति र समृद्धि चाहेको बताउँदै सरकार त्यो बाटोबाट पछाडि हटेर भ्रष्टचारमा लिप्त भएको आरोप लगाए ।

अध्यक्ष थापाले कुनै व्यक्तिलाई प्रधानमन्त्री बनाउनको लागि गर्न लागिएको संविधान संशोधन कुनैपनि पार्टीलाई मान्य नरहेको बताउँदै सरकारले जनताको भावनाविपरित राष्ट्रियसभाका सदस्यलाई प्रधानमन्त्री बनाउन खोजिएको आरोप लगाए । उनले संविधानमा देखिएको त्रुटिहरुलाई सुधार गरेर संविधानलाई सर्वस्वीकार बनाउनुपर्ने समयमा सरकारले बाटो बिराएर गलत मनसायमा संविधान संसोधन गर्न लागेको बताए ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

कांग्रेसले हिड्न खोजेको ‘[अ]लोकतान्त्रिक बाटो’

संसद्को प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस उपप्रधानमन्त्री एवम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति गठन गरी छानबिन गर्नुपर्ने मागबाट पछि

बुद्ध लोप्चन १ बैशाख २०८१, शनिबार

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार