अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प पहिलोपटक सिङ्गो परिवारसहित भारत भ्रमणमा आउने

उज्यालो प्रतिनिधि १० फाल्गुन २०७६, शनिबार प्रवास

एजेन्सी । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प पहिलोपटक सिङ्गो परिवारसहित भारत भ्रमणमा आउने भएका छन् । राष्ट्रपति ट्रम्प फेब्रुअरी २४ मा पत्नी मेलानिया, छोरी इवाङ्का, ज्वाइँ जेरेड कुश्नरसहित भारत भ्रमणमा आउन लागेका हुन् । छोरी इवाङ्का उच्चस्तरीय प्रतिनिधि मण्डलको सदस्यको रुपमा भ्रमणमा सहभागी हुनेछिन् भने ज्वाइँ कुश्नर राष्ट्रपति ट्रम्पको सल्लाहकारका रुपमा आउँदैछन् ।

राष्ट्रपति ट्रम्पकी छोरी इवाङ्का पहिलोपटक भारत भ्रमणमा आउन लागेकी भने होइनन् । उनले यसअघि सन् २०१७ मा भारतको हैदरावादको भ्रमण गरिसकेकी छिन् । भारत भ्रमणमा आएलगत्तै ट्रम्प परिवार अहमदाबाद पुग्ने र त्यहाँ रहँदा ताजमहलको समेत अवलोकन गर्ने भारतीय सञ्चारमाध्यामहरुले जनाएका छन् ।

भ्रमणका क्रममा ट्रम्पसँगै एक उच्चस्तरीय प्रतिनिधिमण्डल पनि रहने जनाइएको छ । यस प्रतिनिधि मण्डलमा सल्लाहकार कुश्नर, युएस ट्रेड प्रतिनिधि रबट लाइटलाइजर, एनएसए राबट ओ ब्रेन लगायत रहने बताइएको छ । भ्रमणका क्रममा राष्ट्रपति ट्रम्प र भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीबीच फेब्रुअरी २५ मा वार्ता हुने जनाइएको छ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार