महिलाको घरको ढोका रातको २ बजे ढक्ढक्याउँदै घरभित्र कण्डम फ्याँकेको विचित्र घटना

काठमाडौं। एक महिलाको घरको ढोका रातको २ बजे ढक्ढक्याउँदै घरभित्र कण्डमका प्याकेट फ्याँकेको विचित्र घटना सार्वजनिक भएको छ । ती व्यक्तिले महिलाको घरभित्र थुप्रै कण्डमका प्याकेट फालेका थिए । आज तकको समाचार अनुसार घटना भारतको बैंगलोरको हो । यहाँको पुत्तैनहाली पुलिस स्टेशन क्षेत्रमा बस्ने एक महिलाले उजुरी दर्ता गराएकी छिन् ।

महिलाले उजुरीमा लेखेअनुसार ती व्यक्तिले रातको २ बजे उनको ढोका जोडले ढक्ढक्याएका थिए । ढोका नखुलेपछि ती व्यक्तिले कसैगरी एउटा झ्याल खोले त्यसपछि बत्ती बालिदिए । उनले कैयौं पटक बत्ती बाल्ने र निभाउने गरे । उनको यस्तो हर्कतले महिला त्रसित भइन् । महिलाले ढोका नखोलेपछि ती व्यक्तिले झ्यालबाट भित्र कण्डम फालेर गए । महिलाले तत्कालै १०० नम्बर डायल गरेर पुलिसलाई जानकारी दिइन् तर पुलिस पुग्दासम्म ती व्यक्ति भागिसकेका थिए । महिलाले बिहान उठेर हेर्दा भुइँमा कण्डमका थुप्रै प्याकेट थिए । पुलिसले आरोपीको खोजी गरिरहेको छ । सिसिटिभी फुटेजको जाँच गरेर पुलिस आरोपीको पहिचान गर्ने प्रयासमा छ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार