बिष्णु भट्ट गोर्खामा सबैभन्दा सफल गाँउपालिका अध्यक्ष

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि २५ पुष २०७६, शुक्रबार फोटो समाचार

गोर्खा । जिल्लामा रहेका एघार वटा स्थानियतहहरुको अध्यक्षहरु मध्य सबैभन्दा सफल बारपाक सुलिकोट गाँउप्पालिकाका अध्यक्ष बिष्णु भट्ट देखिएका छन । गाउँपालिकाको नामाकरण तथा केन्द्रको बिषयमा निकै ठुलो बिबाद रहेकोमा उनले जनतासँग मिलेर राम्रोसँग सहज ढंगले समस्या सुल्झाए देखी नै उनको नेतृत्वदायी क्षमताको चर्चा हुन थालेको थियो ।

 

त्यसपछी उनले लगातार गाँउपालिकाको बिकासनिर्माण र जनताको सेवामा निरन्न्तर खट्दै आइरहेका छन ।उनले गाँउपालिका अध्यक्ष भएकोमा कुनै दम्भ र घमन्ड कहिले नदेखाएको कार्यपालिकाका एक सदस्यले वताए । जनताको काम भनेपछी जुनसुकै समय र प रिस्थितिमा पनि उनि भोली भनेर टार्ने झुलाउने गर्दैनन । पार्टीको उपल्लो नेताहरुसम्म निकै राम्रो संबन्ध रहेकोलेनी उनलाई काम गर्न सजिलो भएको उनिनिकट नेकपाका एक नेताले जानाकारी दिएका छन । बिशेष गरी अहिले सफल स्थानिय सरकार प्रमुखहरुको अनुसन्धान गरिरहेको एक सस्थाले गाँउपालिकामा आएको बजेटको सदुपयोग,रोजगारी सृजन,कृषी क्षेत्रको विकास,सामाजिक न्याय,भ्रस्टाचार न्युनिकरण,महिला तथा युवा ससक्तिकरण,स्थानिय सम्पदाको संरक्षण उत्पादकत्वक्षमता बृद्धिमा खेलेको भूमिका जस्ता विषय हरुलाई मुख्य आधार बनाएर मुल्याङ्कन गरिएको जनाएको छ ।

यसपछिको सफल स्थानिय सरकार प्रमुखमा पालुङ्टार नगरपालिका प्रमुख दिपकबाबु कडेल देखिएका छन ।

 

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

प्रधानमन्त्री खड्ग प्रसाद ओलीले ५ पुस ०७७ मा संविधानमा नभएको अधिकार प्रयोग गर्दै गरेको संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटनलाई सर्वोच्च अदालतले

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार