यूएईमा नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को प्रचारप्रसार सुरू

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १८ पुष २०७६, शुक्रबार फोटो समाचार

संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई) मा रहेका नेपाली संघसंस्थाहरूले नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० मा नेपालमा पर्यटकहरू भित्र्याउने उद्देश्यले प्रचारप्रसार सुरूवात गरेका छन् । यूएईमा रहेको नेपालीहरूको पूरानो संस्था नेपाली समाज यूएईले ४ दर्जन भन्दा बढी संघसंस्थालाई समेटेर जनवरी १ तारिख शुक्रवार दुबई स्थित जाबिल पार्कमा भ्रमण वर्षको प्रचारप्रसार तथा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम आयोजना गरेको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै नेपाली दूतावास यूएईका श्रम काउन्सिलर भेषबहादुर कार्कीले भ्रमण वर्ष सफल बनाउने काम नेपाल सरकारको मात्र नभएर विश्वभर रहेका आम नेपालीको समेत दायित्व रहेको बताउनुभयो । यूएईमा रहेका एक नेपालीले कम्तिमा २ जना पर्यटक नेपाल भित्र्याउने पहल गर्न उहाँले आग्रह समेत गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा नेपाली समाजका अध्यक्ष गोविन्दप्रसाद ढकालले विश्वभरबाट यूएई घुम्न आउने पर्यटकहरूलाई नेपाल पनि घुम्नका लागि आग्रह गर्दै नेपालका बारेमा उनीहरूलाई जानकारी दिन प्रचारप्रसारलाई निरन्तरता दिनुपर्ने बताउँदै नेपाली समाज त्यसका लागि लागिरहने प्रतिबद्धता जनाउनुभयो । ­ 

कार्यक्रममा यूएईमा रहेका विभिन्न संस्थाका प्रतिनिधि, गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएन)का पदाधिकारीहरू, पर्यटक तथा व्यवसायी साथै उल्लेख मात्रामा सर्वसाधारण नेपालीहरूको उपस्थिति रहेको थियो भने भ्रमण वर्षको लोगो अंकित टिसर्ट, नेपाली टोपी, लगायतका प्रचार सामाग्री समेत वितरण गरिएको थियो ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

प्रधानमन्त्री खड्ग प्रसाद ओलीले ५ पुस ०७७ मा संविधानमा नभएको अधिकार प्रयोग गर्दै गरेको संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटनलाई सर्वोच्च अदालतले

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार

संवैधानिक ‘कू’ को सर्वत्र विरोध गरौँ

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि ५ पुष २०७७, आईतवार

गैरजिम्मेवार सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १७ कार्तिक २०७७, सोमबार

प्रहरी आदेशपालक होइनन्

उज्यालो प्रतिनिधि उज्यालो प्रतिनिधि १४ कार्तिक २०७७, शुक्रबार