दाङको अर्जुनखोला स्थित पूर्वपश्चिम राजमार्ग बन्द

शिवु खनाल २७ फाल्गुन २०८०, आईतवार समाचार

देउखुरी । दाङको लमही स्थित अर्जुनखोलामा पुर्ब-पश्चिम राजमार्ग बन्द गरिएको छ । सवारी दुर्घटनामा परि अटो चालक लमही ७ कमानपुर निवासी ३५ बर्षिय विष्णु बहादुर थापाको मृत्यु भएपछि पिडित परिवारले राजमार्ग बन्द गरेको हो ।

२५ गते अर्जुनखोलामा ४ वटा सवारी साधान आपसमा ठोक्किएका थिए । महेन्द्रनगरबाट काठमाण्डौं तर्फ जादै गरेको प्र।३–०१०२२ च १७५७ नम्बर को स्कारपियो र बिपरित दिशा बाट आउदै गरेको रा १ ह ६९१२ नम्बको अटोलाई ठक्कर दिएको थियो । लगत्तै अटोको पछाडी रहेका रा २ प ५३८० नम्बरको मोटरसाइकल र रा ७ प ३५२६ नम्बरको स्कुटी समेत ठक्कर खाएर दुर्घटना भएको थियो । प्रहरीले चार वटै सवारी साधन र स्कारपियो चालक गोदावरी नगरपालिका वडा नम्बर ७ देविचौर ललितपुर निवासी ३१ बर्षिय दिनेशमान तामाङलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

दुर्घटनामा स्कुटी चालक लमही न।पा।७ हसनापुर बस्ने बर्ष २१ को बिश्व खड्काको नेपालगञ्जमा उपचार भइरहेको छ । उनको टाउँकोमा चोट छ । अन्य घाईते भने उपचार पश्चात् डिस्चार्ज भईसकेका छन । पिडित परिवारले शब नबुझी सम्बन्धित गाडी धनी आएर स्पष्ट छलफल गर्नुपर्ने बताएका छन । मृतक थापाकि श्रीमती प्रिति थापा मगरले घटनास्थलमै आएर गाडी धनीले स्पष्ट छलफल गर्नुपर्ने बताईन ।

श्रीमान गुमाएकी थापाले सरकारले पिडामा पीडा थप्नुको साटो स्पष्ट छलफल गराई पिडामा मल्लहम लगाउनुपर्ने बताईन । मृतक थापाको न्युरो अस्पताल नेपालगञ्जमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो । शबलाई भेरी अञ्चल अस्पतालमा राखिएको छ । शबको पोष्टमार्टम गरिएको छैन । स्वर्गीय बिष्णु र प्रितीको एक छोरा र एक छोरी छन ।

 

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

कांग्रेसले हिड्न खोजेको ‘[अ]लोकतान्त्रिक बाटो’

संसद्को प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस उपप्रधानमन्त्री एवम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति गठन गरी छानबिन गर्नुपर्ने मागबाट पछि

बुद्ध लोप्चन १ बैशाख २०८१, शनिबार

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार