पञ्चकन्या माध्यमिक विद्यालयको ७४औँ वार्षिकोत्सव सम्पन्न

उज्यालो प्रतिनिधि १७ पुष २०८०, मंगलवार समाचार

काभ्रे । जिल्लाको रोशी गाउँपालिका वडा नम्बर १० मा रहेको पञ्चकन्या माध्यमिक विद्यालयको ७४ औँ वार्षिकोत्सव सम्पन्न भएको छ ।

जिल्लामा शैक्षिक र अतिरिक्त क्रियाकलापको क्षेत्रमा अब्बलता सावित गर्दै आएको पञ्चकन्याले एक विशेष कार्यक्रमका बीच ७४ औँ वार्षिकोत्सव मनाएको हो । वार्षिकोत्सवको अवसरमा विद्यालयले सञ्चालन गरेको विविध कार्यक्रमहरूको पुरस्कार वितरण, अक्षयकोष पुरस्कार वितरण , छात्रवृत्ति वितरण, उत्कृष्ट शिक्षक सम्मान लगायतका कार्यक्रम समेत भएको विद्यालयका शिक्षक कान्छामान स्याङतानले जानकारी दिए ।

वार्षिकोत्सवलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि एवं रोशी गाउँपालिका वडा नं.१० का वडा अध्यक्ष बिकेन तामाङले पञ्चकन्याले शैक्षिक सुधारको क्षेत्रमा खेलेको भूमिका अतुलनीय रहेको बताए । विद्यालयलाई अझ प्रभावकारी र सुदृढ बनाउन आफूले खेल्नुपर्ने भूमिकामा कमी आउन नदिने उनको भनाई थियो ।

पञ्चकन्या माध्यमिक विद्यालय रनिङ शील्ड कर्णाली सदनका संयोजक शिक्षक भोला अस्तानी प्रदान गरिएको थियो भने कार्यक्रममा शिक्षकद्वय साविक उच्च माध्यमिक शिक्षक कान्छामान स्याङ्तान र प्राथमिक तह शिक्षक ज्योतिमाया जिम्बा योञ्जनलाई २०७९ को उत्कृष्ट शिक्षक पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो ।

विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामचन्द्र घिमिरेको सभापतित्वमा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम शिक्षकद्वय कान्छामान स्याङतान र राजाराम शाहीले सञ्चालन गरेका थिए ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार