हवाई र स्थलमार्गमार्फत उद्धारमा जुट्दै प्रदेश सरकार

उज्यालो प्रतिनिधि १८ कार्तिक २०८०, शनिबार समाचार

सुर्खेत । गएराति आएको भूकम्पबाट घाइतेहरुको उद्धारका लागि कर्णाली प्रदेश सरकार जुटिरहेको छ ।

प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री एवम् सरकारका प्रवक्ता कृष्णबहादुर जिसीका अनुसार हवाई र स्थलमार्गमार्फत उद्धार कार्य हुन लागेको हो । “जाजरकोट र रुकुम पश्चिममा रहेका प्रादेशिक संरचनाहरुमार्फत उद्धार कार्य भइरहेको छ,” उनले भने, “भिजिबिलिटी खुल्ने बित्तिकै उडान हुने गरी चिकित्सक टोली त्यसतर्फ जान तयारी अवस्थामा छ । मुख्यमन्त्री सहितको टोली स्थलमार्गमार्फत जाने तयारी छ ।”

मन्त्री जिसीका अनुसार सुर्खेत, नेपालगञ्ज र दाङबाट राहत तथा उद्धारका सामग्री पठाउने काम भइरहेको छ । साथै, प्रदेश विपद् व्यवस्थापन परिषद्को बैठक भर्खरै सम्पन्न भएको छ भने प्रदेश मन्त्रिपरिषद्को बैठक केही बेरमा बस्न लागेको मन्त्री जिसीले जानकारी दिए । उनका अनुसार मन्त्रिपरिषद् बैठकले क्षेत्रगत जिम्मेवारी बाँडफाँड गरी राहत तथा उद्धार कार्यलाई प्रभावकारी बनाउने निर्णय गर्नेछ ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार