चर्चित लोक गायिका सुनिता दुलाललाई माल्टामा स्वागत

उज्यालो प्रतिनिधि २८ श्रावण २०८०, आईतवार प्रवास

काठमाडौँ । चर्चित लोक गायिका सुनिता दुलाललाई माल्टामा स्वागत गरिएको छ । इसियन्सियल इलेमेन्टस्को आयोजनामा आज अगष्ट १३ तारीक आइतबार को दिन माल्टामा तिज विशेष तथा साँस्कृतिक कार्यक्रमको लागि गायिका माल्टा आएकी हुन । लोकप्रिय गायक थानेश्वर गौतम र चर्चित लोक गायिका सूनीता दूलालको प्रस्तुतिसंग संगै स्थानीय कलाकारको पनी प्रस्तुति हुने र कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारि पुरा भैसकेको हुनाले सम्पुर्ण माल्टाबासि नेपाली दाजु भाइ तथा दिदिबहिनिहरुलाइ उपस्थिति जनाइ मनोरञ्जन लिन कार्यक्रम संयोजक सन्तोष पाठक ज्यु ले उज्यालो नेटवर्कलाई जानकारी दिए ।

साथै कार्यक्रम भव्य र सभ्य रुपमा सफल बनाउन गैर आवासिय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषदका अध्यक्ष रेमलाल खनाल रेम्सले सम्पुर्ण माल्टा बासिलाइ अनुशासित र सभ्य भएर नेपालीको पहिचान उच्च बनाउन अनुरोध गरेका छन । कार्यक्रम सभापती भिम कमल केशी र उज्यालो नेटवर्क संवाददाता अशिम लोप्चनले कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी सकिएको बताए ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार