अजम्मरी सामुदायिक वनको अध्यक्षमा पवन

शिवु खनाल १० माघ २०७९, मंगलवार लुम्बिनी

देउखुरी । लमही नगरपालिका वडा नम्बर ५ स्थित अजम्मरी सामुदायिक वन उपभोक्ता समितिको अध्यक्षमा पवन शर्मा रिजाल चयन हुनु भएको छ । अजम्मरी सामुदायिक वन उपभोक्ता समुहको १६ औँ वार्षिक साधारणसभा तथा सातौँ अधिवेशनबाट सर्वसम्मत रूपमा १७ सदस्यीय गठन गरिएको छ ।

उपाध्यक्ष रवि श्रेष्ठ, सचिव गोमा अधिकारी, कोषाध्यक्ष तेजबहादुर विक रहनु भएको छ ।यसैगरी सदस्यमा जगनारायण चौधरी, सुदन केसी, हिमन्तप्रसाद पाण्डे, देवा घर्ती, हिरालाल चौधरी, विन्दु पौडेल, कृष्ण भुषाल, शोभाकला खनाल, विरबल चौधरी, चन्द्र चौधरी, सुमित्रा खड्का केसी, चन्द्र शाहा, र कुमप्रसाद दमाई रहनु भएको छ । पवन शर्मा रिजाल अज्ममरी सामुदायिक वन उपभोक्ता समितिमा दोस्रो कार्यकालको लागि पुन दोहरीनु भएको हो ।No description available.No description available.No description available.No description available.

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार