पोखरा विमान दुर्घटनामा पर्वतका १० जनाको मृत्यु हुँदा एकै परिवारका ४ सदस्य को निधन

उज्यालो प्रतिनिधि १ माघ २०७९, आईतवार समाचार

-क्रिस भुर्तेल 

पर्वत  ।    पोखरा मा आज भएको जहाज दुर्घटनामा ७२ जनाको मृत्यु हुँदा कोहि स्वदेशी नागरिक छन भने कोहि विदेशी नागरिक रहेका छन । उक्त विमान दुर्घटनामा ७२ जनाको मृत्यु हुदा पर्वतका १० जनाले ज्यान गुमाएका छन भने ज्यान गुमाउनेमा एकै परिवारका ४ जना सदस्य समेत परेका छन्।

 

यति एयरको जहाज दुर्घटना हुँदा कुश्मा नगरपालिका वडा नं १४ का नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय सदस्य त्रिभुवन पौडेलको ज्यान गएको छ। यस्तै कुश्मा नगरपालिका वडा नं ९ घर भएका अरुण पौडेल र प्रसिद्धि पौडेल को समेत ज्यान गएको छ। भने अरुण पौडेल र प्रसिद्धि पौडेल बुबाछोरी रहेका छन्। यस्तै कुश्मा नगरपालिका वडा न १ का रिहान पौडेल र रचना काफ्ले को पनि ज्यान गएको हो भने रिहान र रचना आमाछोरा रहेका छन्। यस्तै पर्वतकै मोदी गाउँपालिका वडा नं १ का विजय गुरुङ को पनि सोहि जहाज दुर्घटनामा मृत्यु भएको हो। यति एयरको विमान दुर्घट्ना मा पर्वतकै विहादी गाउँपालिका वडा नं ५ उराम पोखराका एकै परिवारका जमुना शर्मा,युवराज शर्मा,आरुभि शर्मा र वेवि शर्मा को ज्यान गएको हो। विहादी गाउँपालिका का एकै परिवारका जमुना, युवराज,आरुभि र वेवि शर्मा क्रमशः आमा, छोरा,नाति र नातिनि रहेका छन्।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

सम्पादकीय : संविधान संशोधनको बाटोमा अगाडि बढौँ

आज संविधान दिवसको सातौँ संस्करण । आजभन्दा ६ वर्षअगाडि वि.स. २०७२ साल असोज ३ गते मुलुकमा संविधान जारी भएको थियो

उज्यालो प्रतिनिधि ३ आश्विन २०७८, आईतवार

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार