ताप्लेजुङ पाथिभरा मञ्च मलेसियाद्धारा स्वास्थ्य सामग्री प्रदान

प्रिशा बस्नेत, ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङ पाथिभरा मञ्च मलेसियाले जिल्लाका ६१ वटा स्वास्थ्य संस्थालाई स्वास्थ्य सामग्री प्रदान गरेको छ । बुधबार सो सामग्री रेडियो तमोरमार्फत स्थानिय तहलाई उपलब्ध गराउने गरि मञ्चका प्रतिनिधी तथा पूर्व अध्यक्ष भुपेन्द्र मावो लिम्बूले रेडियो तमोरका स्टेशन मेनेजर सजन पौडेललाई हस्तान्तरण गरे ।

जसमा थर्मल गन, अक्सिमिटर, मास्क र सेनिटाईजर रहेकाछन् । ताप्लेजुङ पाथिभरा मञ्च मलेसियामा कार्यरत ताप्लेजुङ्गेहरुको सामाजिक संस्था हो । मलेसियमा कार्यरत ताप्लेजुङ्गेहरुद्धारा संकलित २ लाख ४० हजार रुपैयाँ बराबरको स्वास्थ्य सामग्री खरिद गरिएको मञ्चका अध्यक्ष दिलबहादुर सुनुवारले जानकारी दिए ।

यसैविच बुधबार नै जिल्लाका ६ वटा स्थानिय तहलाई स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराई सकिएको स्टेशन मेनेजर पौडेलले बताए । उनका अनुसार पाथिभरा याङ्वरक, आठराई त्रिवेणी, मेरिङ्देन, फक्ताङ्लुङ, मैवाखोला र सिदिंवा गाउँपालिकाले सामग्री लगेकाछन् ।

Facebook Comments Box

सम्पादकीय

सबै

विशेष सम्पादकीय : राष्ट्रपतिलाई महाअभियोग लगाउन बिलम्ब नगरौँ

असंवैधानिक रुपमा संघीय संसदको प्रतिनिधिसभा विघटन गरेका राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले बदर गरेको छ

बुद्ध लोप्चन २८ असार २०७८, सोमबार

ख्यालख्याल होइन, कोरोना

उज्यालो प्रतिनिधि २५ बैशाख २०७८, शनिबार

विशेष सम्पादकीय : खड्गप्रसाद तुरुन्त बोल, उज्यालो नेटवर्ककर्मीलाई बिना शर्त रिहाई

उज्यालो प्रतिनिधि १२ बैशाख २०७८, आईतवार

प्रधानमन्त्रीबाट तत्काल राजीनामा देऊ

उज्यालो प्रतिनिधि ११ फाल्गुन २०७७, मंगलवार